.

Op 190 plaatsen in heel het land stellen we de komende weken ons verkiezingsprogramma voor. Ook bij jou in de buurt. Kom jij ook luisteren naar het fenomenaal sociaal plan van de PVDA?

Nooit was een stem voor de PVDA zo nuttig en nodig. Om voor het eerst in onze jonge geschiedenis ook vanuit Vlaanderen door te breken. Een enorme uitdaging om authentiek links ook in het noorden van ons land op de kaart te zetten en tegelijkertijd onze positie in het zuiden en het centrum van het land te versterken.

In de komende weken organiseren we 190 ontmoetingen in het hele land.

Daar stellen we ons verkiezingsprogramma voor. Ambitieus, Onderbouwd. Uitdagend. Sociaal. Een fenomenaal sociaal veranderingsplan.

Daar kan je ook onze lijsttrekkers ontmoeten. Rebellen met een groot hart.

We komen naar jou. Zien we elkaar daar?


Antwerpen

  • Antwerpen 2018 | Zondag 31 maart om 15 uur | Café Zurenborger, Dageraadsplaats 4, 2018 Antwerpen
  • Antwerpen Centrum | Zaterdag 2 maart om 19 uur 30 | coStA - Grote Zaal, Sint-Andriesplaats 24, 2000 Antwerpen
  • Antwerpen Kiel | Dinsdag 26 maart om 19 uur 30 | Gemeenschapscentrum Den Tir, Tirstraat 35, 2020 Antwerpen
  • Antwerpen Linkeroever | Donderdag 28 februari om 19 uur 30 | Sint-Anneke Centrum, Hanegraefstraat 5, 2050 Antwerpen
  • Antwerpen Noord | Maandag 11 maart om 20 uur | De Winkelhaak, Lange Winkelhaakstraat 26, 2060 Antwerpen
  • Berchem | Zaterdag 16 maart om 13 uur 30 | De Nieuwe Vrede - Theatercafé, Vredestraat 16-22, 2600 Berchem
  • Boom | Vrijdag 15 maart om 19 uur 30 | Parochiaal Centrum, Hoogstraat 19, 2850 Boom
  • Borgerhout | Zaterdag 16 maart om 19 uur 30 | EcoHuis, Turnhoutsebaan 139, 2140 Borgerhout
  • Bornem | Vrijdag 29 maart om 19 uur 30 | Gemeenschapshuis Hingene, Edmond Vleminckxstraat 73, 2880 Bornem
  • Brasschaat | Zondag 10 maart om 14 uur | Hemelhoeve - zaal Born, Azalealaan 1, 2930 Brasschaat
  • Deurne | Zaterdag 23 maart om 15 uur | Cc Rix , De Gryspeerstraat 86, 2100 Antwerpen
  • Ekeren | Woensdag 20 maart om 19 uur 30 | Feestzaal De Geesten, Waterstraat 12, 2180 Ekeren
  • Geel | Zondag 17 maart om 15 uur | Het Wijnhuis, Stationsstraat 56, 2440 Geel
  • Heist-op-den-berg | Zaterdag 23 maart om 19 uur | Cultuurcentrum Zwaneberg, zaal Velodroom, Cultuurplein 1, 2220 Heist-op-den-Berg
  • Herentals | Donderdag 14 maart om 19 uur 30 | Zaal 't Hof, Grote Markt 41, 2200 Herentals
  • Hoboken | Zondag 17 maart om 10 uur 30 (pistolets/koffiekoek) | Volkshuis, Kapelstraat 17, 2660 Hoboken
  • Kalmthout | Zaterdag 30 maart om 13 uur 30 | Het Centrum - Kleine zaal, Heidestatieplein 8, 2920 Kalmthout
  • Kapellen | Zondag 3 maart om 14 uur | Kapel De Heuvels, Waterstraat 30, 2950 Kapellen
  • Kontich | Woensdag 13 maart om 20 uur | Sint Janszaal in de bibliotheek van Kontich, Sint-Jansplein 8, 2550 Kontich
  • Lier | Donderdag 21 maart om 19 uur 30 | Café Het Looks, Ros Beiaardstraat 13, 2500 Lier
  • Mechelen | Dinsdag 19 maart om 19 uur | kunsten­cen­trum nona, Begijnen­straat 19/​21, 2800 Mechelen
  • Merksem | Zondag 31 maart om 10 uur 30 | Gildenhuis, Gildestraat 4, 2170 Merksem
  • Mol | Donderdag 7 maart om 19 uur 30 | Jh Tydeeh , Rivierstraat 8, 2400 Mol
  • Mortsel | Zondag 17 maart om 14 uur 30 | Kunstencentrum Kaleidoscoop, Molenstraat 50 , 2640 Mortsel
  • Schoten | Donderdag 28 maart om 20 uur | Zaal Gambrinus, Sint Cordulastraat 22, 2900 Schoten
  • Turnhout | Vrijdag 22 maart om 19 uur 30 | Sint-Pietershoek, Schoolstraat 1, 2300 Turnhout
  • Wijnegem | Maandag 4 maart om 19 uur 30 | Volkscafé De Vroege Morgen, Turnhoutsebaan 268, 2110 Wijnegem
  • Willebroek | Zaterdag 2 maart om 14 uur | PC Blaasveld, Mechelsesteenweg 230, 2830 Blaasveld
  • Wilrijk | Vrijdag 29 maart om 19 uur 30 | Cafe 'T spant, Boomsesteenweg 335, 2610 Wilrijk

Brussels Hoofdstedelijk gewest

  • Anderlecht | Vrijdag 22 maart om 18 uur 30 | Aurore, Bergensesteenweg 714, 1070 Anderlecht
  • Brussel | Zaterdag 2 maart om 16 uur | Familia Zaal, F.Vekemansstraat 131, 1120 Neder-Over-Heembeek
  • Brussel | Vrijdag 15 maart om 18 uur | PVDA, M. Lemonnierlaan 171, 1000 Brussel
  • Brussel | Zondag 17 maart om 14 uur | PVDA, M. Lemonnierlaan 171, 1000 Brussel
  • Elsene | Donderdag 7 maart om 18 uur 30 | Huis van Latijns-Amerika, Collegestraat 27, 1050 Elsene
  • Evere | Maandag 18 maart om 18 uur 30 |  La Fermette, Marnestraat 3, 1140 Evere
  • Jette | Woensdag 20 maart om 18 uur 30 | Excelsior, St-Pieterskerkstraat 8, 1090 Jette
  • Laken | Donderdag 21 maart om 18 uur | Nekkersdal, Emile Bockstaellaan 107, 1020 Laken
  • Molenbeek | Zondag 17 maart om 14 uur 30 | Saint Charles, Karreveldlaan 15, 1080 Molenbeek
  • Molenbeek | Zaterdag 23 maart om 18 uur | Zaal Bachir, Graaf van Vlaanderenstraat 29, 1080 Molenbeek
  • Molenbeek | Zaterdag 30 maart om 12  uur | Le Renfort, Graaf van Vlaanderenstraat 25, 1080 Molenbeek
  • Schaarbeek | Zondag 10 maart om 15 uur | Viva Salud, Haachtsesteenweg 53, 1210 Sint-Joost-Ten-Node
  • Schaarbeek | Zaterdag 16 maart om 18 uur 30 | De Kriekelaar, Gallaitstraat 86, 1030 Schaarbeek
  • Schaarbeek | Zaterdag 23 maart om 18 uur 30 | Viva Salud, Haachtsesteenweg 53, 1210 Sint-Joost-Ten-Node
  • Sint-Agatha-Berchem | Donderdag 28 maart om 19 uur | New Zavelput, Groot-Bijgaardenstraat 245, 1082 Sint-Agatha-Berchem
  • Sint-Gillis | Woensdag 6 maart om 19 uur | Pianofabriek, Fortstraat 35, 1060 Sint-Gillis
  • Sint-Gillis | Dinsdag 26 maart om 19 uur | Pianofabriek, Fortstraat 35, 1060 Sint-Gillis
  • Sint-Joost-Ten-Node | Vrijdag 29 maart om 18 uur 30 | Viva Salud, Haachtsesteenweg 53, 1210 Sint-Joost-Ten-Node
  • Ukkel | Donderdag 14 maart om 18 uur 30 | Doyenné, Dekenijstraat 96, 1180 Ukkel
  • Vorst | Woensdag 13 maart om 18 uur 30 | Ten Weyngaert, Bondgenotenstraat 54, 1190 Vorst
  • Vorst | Woensdag 20 maart om 18 uur 30 | Ten Weyngaert, Bondgenotenstraat 54, 1190 Vorst

Limburg

  • Beringen | Woensdag 13 maart om 19 uur | OC De Buiting, Tessenderlosesteenweg 18, 3583 Beringen
  • Bilzen | Woensdag 20 maart om 19 uur | CC De Kimpel, Eikenlaan 25, 3740 Bilzen
  • Diepenbeek | Dinsdag 19 maart om 19 uur | Buurthuis De Steenberg Ganzestraat 31, 3590 Diepenbeek
  • Genk | Donderdag 28 februari om 19 uur | De kring, Duinenlaan 4, 3600 Genk
  • Genk | Donderdag 14 maart om 19 uur | Stadhuis, Stadsplein 1, 3600 Genk
  • Genk | Zaterdag 23 maart om 19 uur | Het park, Oostlaan 6, 3600 Genk
  • Hasselt | Vrijdag 1 maart om 19 uur | Aroma, Aldestraat 48, 3500 Hasselt
  • Hasselt | Zondag 17 maart om 10 uur | De Hazelaar, Merellaan 17, 3500 Hasselt
  • Hasselt | Maandag 25 maart om 19 uur | OC Runkst, Runkstersteenweg 149, 3500 Hasselt
  • Herk-De-Stad | Woensdag 27 maart om 19 uur | De markthallen, Markt 2, Herk-De-Stad
  • Heusden-Zolder | Vrijdag 29 maart om 19 uur | Ontmoetingscentrum Ons Huis, Pastoor Paquaylaan 127, 3550 Heusden-Zolder
  • Houthalen-Helchteren | Zaterdag 16 maart om 11 uur | Zaal Schanshof, De Standaard 25, 3530 Houthalen-Helchteren
  • Lanaken |Zaterdag 30 maart om 19 uur | Boothuys, 103 Heidestraat, Lanaken
  • Lommel | Zondag 24 maart om 10 uur | ’t Zand, Frederik van Eedenstraat 8, 3920 Lommel
  • Maaseik | Vrijdag 22 maart om 19 uur | Café Majestic, Bospoort 10, 3680 Maaseik
  • Maasmechelen | Vrijdag 15 maart om 19 uur | Taverne Oud Vucht, Steegstraat 11, 3630 Maasmechelen
  • Oudsbergen | Dinsdag 12 maart om 19 uur | In den ouden tijd, Dorpsstraat 29, 3660 Oudsbergen
  • Pelt | Maandag 18 maart om 20 uur | OC De Peel, Norbertinessenlaan 7, 3910 Pelt
  • Sint-Truiden | Zondag 31 maart om 10 uur | CC De Boogaard, Capucienessenstraat 8, 3800 Sint-Truiden
  • Tessenderlo | Zondag 10 maart om 10 uur | Cultuurhuis De Griffel, Hulsterweg 184, 3980 Tessenderlo
  • Tongeren | Donderdag 21 maart om 19 uur | ‘T Meuleke, Hasseltsesteenweg 599, 3800 Tongeren
  • Zonhoven | Maandag 11 maart om 19 uur | Zaal Alverman (De Kwint), Heuvenstraat 9, 3520 Zonhoven

Oost-Vlaanderen

  • Aalst | Vrijdag 15 maart om 20 uur | Feestzaal ABVV, Houtmarkt 1, 9300 Aalst
  • Beveren | Vrijdag 8 maart om 20 uur | CC Ter Vesten, Gravendreef 2, 9120 Beveren
  • Boekhoute | Zaterdag 9 maart om 19 uur 30 | De Kring, Boekhoutedorp 12, 9961 Boekhoute
  • Deinze | Donderdag 7 maart om 19 uur 30 | Bibliotheekkelder, Markt 22, 9800 Deinze
  • Dendermonde | Donderdag 21 maart om 19 uur 30 | CC Belgica, Kerkstraat 24, 9200 Dendermonde
  • Eeklo | Vrijdag 1 maart om 20 uur | Zaal Germinal, Kerkstraat 45, 9900 Eeklo
  • Gent | Dinsdag 12 maart om 19 uur 30 | ‘t Hoeveke, Patijntjesstraat 62, 9000 Gent
  • Gent-Centrum | Maandag om 18 maart 19 uur 30 | Ons Huis ABVV (Fernandezzaal), Vrijdagsmarkt 9, 9000 Gent
  • Gent | Woensdag 27 maart om 18 uur 30 | Zaal Ooievaar, Kokerstraat 36, 9000 Gent
  • Gentbrugge | Vrijdag 22 maart om 20 uur | Parochiecentrum, Sint-Eligiusstraat 36, 9050 Gentbrugge
  • Geraardsbergen | Dinsdag 5 maart om 20 uur | Groen Kruiske, Denderstraat 13, 9500 Geraardsbergen
  • Merelbeke | Donderdag 14 maart om 19 uur 30| GC ‘t Groenendal, Brandegems Ham 5, 9820 Merelbeke
  • Moerbeke-Waas | Maandag 11 maart om 20 uur | De Vlinderdreef, Drongendreef 1, 9180 Moerbeke-Waas
  • Ronse | Zaterdag 23 februari om 20 uur | Café The Clubman, Kleine Markt 2, 9600 Ronse
  • Schellebelle | Maandag 4 maart om 19 uur 30 | De Pastorie, Dorp 19, 9260 Schellebelle
  • Sint-Amandsberg | Zondag 10 maart om 10 uur | WIV, Lijnmolenstraat 151, 9040 Sint-Amandsberg
  • Sint-Niklaas | Donderdag 28 maart om 19 uur 30 | Café De Graanmaat, Grote Markt 24, 9100 Sint-Niklaas
  • Zelzate | Zondag 24 maart om 10 uur 30| De Krekel, Emiel Caluslaan 9, 9060 Zelzate

Vlaams-Brabant

  • Aarschot | Zaterdag 30 maart om 18 uur 30 | De Knoet, Schaluin 78, 3200 Aarschot
  • Buizingen | Donderdag 21 maart om 19 uur 30 | Het Lindegroen, Jozef Degelaenstraat 1, 1501 Buizingen
  • Grimbergen| Zaterdag 23 maart om 13 uur 30 | CC Strombeek-Bever, Zaal De Box, Gemeenteplein 1, 1853 Grimbergen
  • Herent | Donderdag 7 maart  om 19 uur 30 | Het Centrum, Wijgmaalsesteenweg 15, 3018 Herent
  • Heverlee | Maandag 11 maart  om 19 uur 30 | Zaal PAVO, Jules Vandenbemptlaan 2, 3001 Heverlee
  • Hoeilaart | Donderdag 14 maart om 19 uur 30 | GC Felix Sohie, Gemeenteplein 39, 1560 Hoeilaart
  • Kessel-Lo | Donderdag 28 maart om 19 uur 30 | KVG, Tiensesteenweg 63, 3001 Kessel-Lo
  • Leuven| Maandag 25 maart om 19 uur | Jeugdherberg De Blauwput, Martelarenlaan 11A, 3010 Leuven
  • Tienen | Zaterdag 2 maart om 19 uur 30 | De Schakel, Withuisstraat 22, 3300 Tienen
  • Vilvoorde | Donderdag 28 februari om 19 uur 30 | CC Het Bolwerk, Bolwerkstraat 17, 1800 Vilvoorde
  • Zaventem/Nossegem | Zaterdag 9 maart om 19 uur | Zaal De Kring, Pastoor Dupontstraat 17, 1930 Zaventem
  • Zellik | Zaterdag 6 april om 19 uur | Feestzaal Zellik, Noorderlaan 7, 1731 Zellik

West-Vlaanderen

  • Brugge | Vrijdag 1 maart om 19 uur | De Koepel, Gerard Davidstraat 10, 8000 Brugge
  • Diksmuide | Zondag 17 maart om 15 uur | CC Volcraven, Grintweg 16, 8600 Oostkerke
  • Gistel | Zaterdag 16 maart om 19 uur | OC Oud Stadhuis, Hoogstraat 1, 8470 Gistel
  • Harelbeke | Zondag 17 maart om 10 uur | ’t Sas, Twee-Bruggenstraat 30, 8530 Harelbeke
  • Ieper | Zondag 24 maart om 10 uur | Zaaltje Vort'n Vis, Sint-Jacobsstraat 3, 8900 Ieper
  • Izegem | Zaterdag 23 maart om 10 uur | ‘t Mollekotje, Kastanjestraat, 8870 Izegem
  • Kortrijk | Vrijdag 15 maart om 19 uur | Kortrijk 1302, Begijnhofpark, 8500 Kortrijk
  • Marke | Zondag 3 maart om 10 uur | OC Marke (groot cafetaria), Hellestraat 6, 8510 Marke
  • Menen | Zaterdag 23 maart om 17 uur | Park Ter Walle, J. en M. Sabbestraat 163 A,  8930 Menen
  • Oostende | Zondag 3 maart om 10 uur | Kleinverhaal, Sint-Sebastiaanstraat 16, 8400 Oostende
  • Oostende | Vrijdag 15 maart om 19 uur | Kleinverhaal, Sint-Sebastiaanstraat 16, 8400 Oostende
  • Roeselare | Woensdag 3 april om 19 uur | Trax-bar, Traxweg 1, 8800 Roeselare
  • Tielt | Vrijdag 22 maart om 19 uur | Cafetaria recreatiedomein Watewy, Hondstraat 100, 8700 Tielt
  • Wervik - Geluwe | Zaterdag 6 april om 18 uur | Café Sint-Krispijn, Ieperstraat 29, 8940 Geluwe
  • Wevelgem | Zaterdag 30 maart om 15 uur | Café Alfa (zaaltje 1e verdiep), Kortrijkstraat 36, 8560 Wevelgem
  • Zedelgem | Vrijdag 5 april om 19 uur | Café Breughelhof, Ruddervoordestraat 44, 8210 Zedelgem
  • Zeebrugge | Vrijdag 22 maart om 19 uur | Seamen Centre, Ploegstraat 24, 8380 Zeebrugge

De PVDA on Tour in Wallonië

 

 


Schrijf als eerste een reactie

Gelieve je mail te bekijken voor een link om je account te activeren.

Dit is jouw beweging