*

De PVDA is op zoek naar laptops en technici, om ervoor te zorgen dat alle leerlingen online les kunnen volgen.

In het hele land zijn heel wat leerlingen door de coronacrisis gedwongen om afstandsonderwijs te volgen. Ze kunnen niet meer of enkel deeltijds fysiek naar school gaan. Maar niet alle kinderen of alle families zijn gelijk voor de crisis. Niet elk gezin heeft een computer of laptop. En zo blijft de kloof die er al was, enkel groeien. De overheid zorgt niet voor het noodzakelijke materiaal voor elke leerling. De PVDA besliste dan maar om niet bij de pakken te blijven neerzitten en organiseert een grote inzamelactie.

Wil jij helpen?

  • Heb je een oude laptop liggen die je niet meer gebruikt?
  • Wil je meehelpen om laptops op te halen en naar een stockagepunt te brengen?
  • Ben je technisch onderbouwd en kan je helpen met laptops in orde te zetten?

Dan kunnen we jouw hulp gebruiken! Contacteer de verantwoordelijke van jouw (dichtstbijzijnde) provincie:

Antwerpen: secretariaat Antwerpen, 03 225 28 93 - antwerpen@pvda.be en Katrien Gernaey (Kapellen), 0499 36 88 64 - gernaeyk@gmail.com 

Oost-Vlaanderen: Enio Serluppens, 0489 42 25 07 - enio.serluppens@pvda.be

West-Vlaanderen: Stephen Brigitta (Brugge), 0477 46 91 34 - stephen.brigitta@pvda.be en Natalie Eggermont (Kortrijk), 0477 44 07 01 - natalie.eggermont@gmail.com

Vlaams-Brabant: Sander Vandecapelle, 0485 25 46 22 - sandervandecapelle@gmail.com

Limburg: Jeske Linten, 0487 26 83 20 - jeskelinten@gmail.com 

Brussel: Elisa Groppi, 0474 39 73 47 - elisagroppi@gmail.com

Luik: Giulia Pirard (Luik), 0486 66 36 31 - giulia.pirard@ptb.be en Samuel Nemes (Verviers), 0474 91 34 33 - samuel.nemes@ptb.be

Henegouwen: Bruno Stas, 0484 79 51 81 - bruno.stas@gmail.com 

Namen: Jean-François Michel (Ciney), 0474 97 58 07 - jeanfrancoismichel67@gmail.com et Alain Delsaux (Andenne), 0494 49 05 35 - delsauxalain@gmail.com

 


2 reacties

Gelieve je mail te bekijken voor een link om je account te activeren.
  • Jean Marchand
    heeft deze pagina gevolgd 2020-11-20 20:09:55 +0100
  • Webredactie
    publiceerde deze pagina in Nieuws 2020-11-13 17:15:04 +0100

Volg de PVDA op de voet